Omega Direk İmalatı

MAGAFİ Makina 2014 yılından beri Ostim Organize Sanayi bölgesinde faaliyet göstermektedir. Sektörde, 20 yılı aşan deneyimi ile müşteri ihtiyacına uygun ve prosese özel ileri teknoloji rollform makineleri yapan bir firmadır. Aynı zamanda istenilen boyda ve kalınlıkta omega direk galvaniz direk fiyatları, omega profil ve trafik işaret omega levha direği üretimiyle de iş gücünüzü ve rekabet gücünüzü uygun maliyetlerle artırmayı hedeflemektedir.

Omega Direk İmalatı ve Satışı Fiyatları

Omega Direk Fiyatları

2.5 metre Omega Direk ve 4mm kalınlığı Omega Direk fiyatı üretici firma olarak Magafi A.Ş.'de 550TL + KDV ile takriben hesaplanmaktadır. Sac kalınlığı ve galvaniz kaplamasına göre fiyatlar değişmektedir.

Kaliteden ödün vermeyen, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, yenilikçi ve müşteri odaklı yaklaşımı ile çözüm ortaklarına en uygun maliyetlerle omega direk fiyatları verilmektedir.

Sıcak Daldırma Galvanizli omega direk olarak 3mm, 4mm ve 5mm kalınlıklarında Omega Direk 2,5 metre yüksekliğinden itibaren istenilen sac kalınlığı ve boylarda üretilmekte ve sizlere hızla sevk edilmektedir.

Magafi Makina - Omega Direk Satışı Magafi Omega Direk imalatı
Omega Direk Genel Özellikleri - Ağırlıkları

Omega Direk Ölçüleri

Omega direk ölçüleri, 2 mt ve üzeri, genellikle 2,5 mt veya 3mt boylarında olur, sac kalınlıkları 3mm-4mm ve 5mm olabilir ve üzerlerinde 40 ila 130 arasında değişen sayıda delik içerirler.

• Delik ölçüleri 10mm Delik aralığı 20mm’dir.

• Sac kalınlığı olarak : 3mm - 4mm - 5mm kalınlığında imal edilebilirler.

• Boyları bağlanacak levhaların ölçülerine göre değişkenlik gösterir.

• İstenilen boyda imalat yapılabilmektedir.

• Türkiye içi ve uluslararası pazarlarda standartlara uygun üretim yapılmaktadır.

• Genellikle otoyollar üzerinde bulunan trafik işaret levha direklerini istenilen ölçü ve kalitede yapmaktadır.

• Omega direklerimizin üzerinde bulunan hazır delikler yardımıyla istenilen ayarlamalar yapılabilir ve böylelikle levhaları direğe bağlamamız kolaylaşmaktadır.

• Omega direk, üzerindeki Galvaniz Kaplama sayesinde dış etkenlere karşı korumalı olup uzun ömürlüdür.

• Sıcak daldırma galvaniz yöntemi sayesinde direklere bakım yapılması gerekmez. Sıcak daldırma galvaniz özelliği sayesinde uzun yıllar paslanmaya ve zorlu iklim koşulllarına dayanıklıdır

• Galvanizli Omega Direk imalatımız, trafik güvenlik,üzerine monte edilecek aparatlar, omega profilin monte edilecek aparatlar çimento karışımının, çapı 60 mm, kalınlığı 3 mm olup profil kalınlığı modeller zemine açılacak uygun modellerde flanştan dübel vida levha veya trafik güvenlik aynası montajı için galvaniz kaplı profil imalatında veya üzerine monte edilecek aparatlar ile profil fiyatları hakkında direkt olarak 0312 354 2 467 nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Omega Direk Ankara

MAGAFİ Makina güvenilir ve kaliteli imalatlarını; sizlere hızlı ve hesaplı teklif vererek projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm kalınlık ve ölçülerde uygun fiyatlı; talebe göre sıcak daldırma galvanizli trafik levha direği ve omega direk imalatı seri olarak üretmektedir.

Güvenilir İşbirliği

Deneyim ve tecrübesiyle makina sektöründe alanında önde gelen firmalardan biridir. Tüm süreçlerimizde, sürdürülebilirlik stratejimize ve ilkelerimize göre çalışırız.

Kazançlı Alışveriş

Müşterilerimize gerek makine üretiminde; gerekse seri imalatlarımızda en hesaplı fiyatlar ve ödeme avantajları ile olanaklar sunulmaktadır.

Omega Direk Ankara - Magafi

Omega Direk nedir? Nerelerde kullanılır? Korozyana dayanıklı mıdır?

Omega direk, sokak işaretleri, trafik işaretleri, otoyol sınırları ve yol güvenliği ve yönlendirme ile ilgili yere sabitlemek için kullanılan, ayrıca diğer amaçlar için de kullanılabilen delikli bir malzemedir.
Kesitin görünümünden dolayı omega direk olarak yazılır. Yol işaretlerinin maksimum görünürlüğünü sağlarken her türlü hava koşuluna veya trafikten kaynaklanan aşınma ve yıpranmaya dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Genellikle otoyollar üzerinde bulunan trafik işaret levha direğini, panel çit direği ürün içeriği çelik dübeller ile monte edilirken tavsiye edilir, istenilen tüm farklı kalınlıklarda, ölçü ve kalitede satıyoruz. Trafik ve Uyarıcı Omega Levha Direk, dış mekanlar için ve korozyondan korunmak için uygun kalitede malzemelerden ve hava koşullarına ve aşınmaya dayanıklı olması için sıcak daldırma galvaniz kaplamalı üretilir.
Güvenliği ve kalitesini korumak adına MAGAFİ omega direkleri Türkiye geneli toptan ve perakende olarak, sıcak daldırma galvanizli ve bakım maliyeti ihtiyacı olmadan satılmaktadır.

Omega Direk 3mt-4mm Fiyatları ve Diğer Tabela Direği Fiyatları ne kadar?

3mt-3mm Omega Direk Fiyatı Ne Kadar?

3mt-3mm Omega Direk fiyatı Ankara'da direk üretici firma olarak Magafi A.Ş.'de 850TL + KDV ile hesaplanmaktadır. Sac kalınlığı ve galvaniz kaplamasına göre fiyatlar değişmektedir.

2,5mt-3mm Omega Direk Fiyatı Ne Kadar?

2,5mt-3mm Omega Direk fiyatı Ankara'da direk üretici firma olarak Magafi A.Ş.'de 650TL + KDV ile hesaplanmaktadır. Sac kalınlığı ve galvaniz kaplamasına göre fiyatlar değişmektedir.

3 metre 4mm Yol Tabela Trafik Levha Direk Fiyatı Ne Kadar?

3mt-4mm Omega Direk fiyatı Ankara'da direk üretici firma olarak Magafi A.Ş.'de 1100TL + KDV ile hesaplanmaktadır. Sac kalınlığı ve galvaniz kaplamasına göre fiyatlar değişmektedir.

Omega Direk 2,5m - 4mm kalınlığında Omega Direği Fiyatı Ne Kadar?

2.5m ve 4mm kalınlığında Omega Direk fiyatı Ankara'da direk üreticisi firma olarak Magafi A.Ş.'de 900TL + KDV ile hesaplanmaktadır. Sac kalınlığı ve galvaniz kaplamasına göre diğer fiyatlar için teklif alabilirsiniz.

2.5 metre 5mm Yol Tabela Trafik Levha Direk Fiyatı Ne Kadar?

2.5mt-5mm Omega Direk fiyatı Ankara'da direk üretici firma olarak Magafi A.Ş.'de 1300TL + KDV ile hesaplanmaktadır. Sac kalınlığı ve galvaniz kaplamasına göre fiyatlar değişmektedir.

3 metre 5mm Yol Tabela Trafik Levha Direk Fiyatı Ne Kadar?

3mt-5mm Omega Direk fiyatı Ankara'da direk üretici firma olarak Magafi A.Ş.'de 1800TL + KDV ile hesaplanmaktadır. Sac kalınlığı ve galvaniz kaplamasına göre fiyatlar değişmektedir.

Omega Direk üzerinde delik ölçüleri kaç mm? Ayarlamalar yapılabilir mi?

Delik ölçüsü 10 mm'dir. Delik aralığı ise 20mm olmaktadır. Ortalama olarak bir omega direğin uzunluğuna göre üzerinde 40 adet delikten 130 adet deliğe ulaşılabilir. Bu hazır delikler sayesinde levhaları direğer bağlarken ince ayarlamalar yapılabilir.


Galvanizli Omega Direk fiyatları için, ayrıca omega istanbul ve omega profil ile omega profil fiyatları konusunda hemen arayabilirsiniz. Galvaniz yuvarlak direk 3 m ve san omega, omega se, profil imalatı ve tüm imalatlarımızla ilgili toptan veya perakende GÜNCEL fiyatlarımız hakkında 0312 354 2 467 nolu telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Trafik Levhaları Fiyatları

MAGAFİ Makina olarak Tabela direği fiyatları ve trafik levhaları fiyatları ile ilgili olarak Türkiye geneli imalattan satış fiyatlarımız hakkında en uygun fiyatı ve talebinize uygun galvaniz kaplamalı olarak istenilen boyda ve kalınlıkta trafik işareti levhaları direkleri üretimiyle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Trafik İşaret Levha Omega Direk Ağırlıkları

Omega Direk Ağırlığı

Sıcak Daldırma Galvanizli olarak 3mm-4mm ve 5mm kalınlıklarda Omega Direk ağırlıkları:
3mm Kalınlık ve 2,5 metre bir omega direk takriben 8.5kg ağırlığındadır.
4mm Kalınlık ve 2,5 metre bir omega direk takriben 12.0kg ağırlığındadır.
5mm Kalınlık ve 2,5 metre bir omega direk takriben 15.0kg ağırlığındadır.

Galvanizli Trafik omega levha direk

Trafik Levha Direği ve Tabela Direği Fiyatları

Ankara'dan tüm Türkiye içindeki trafik işaret levha direk satıcı firmalarına özel ve uluslararası standartlara uygun üretim yapan firmamız ile ekonomik fiyat ve kalite garantisi ile ürün alabilirsiniz. Stoklarımız hakkında ve işbirliği yapacağımız tüm üretimlerimizle ilgili bize yazın.

3mm - 4mm ve 5mm kalınlıklarda üstün kalite ve dayanıklılığa sahip Sıcak Daldırma Galvanizli Omega Trafik Levha Direkleri üretiminde rakipsiz fiyatlarımızla, trafik levhası fiyatlarında paranızın karşılığını en iyi şekilde alabileceğiniz; aynı zamanda tüm ihtiyaçlarınızın tek çatı altında karşılanabilmesini sağlayan anlayışla çalışıyoruz.