"Endüstriyel Makina Uzmanı"

MAGAFİ Makina 2014 yılından beri Ostim Organize Sanayi bölgesinde faaliyet göstermektedir. Sektörde, 20 yılı aşan deneyimi ile müşteri ihtiyacına uygun ve prosese özel ileri teknoloji makine ve ekipmanları(omega direk, rollform, oto korkuluk, ges konstrüksiyon C profil hattı vb) ile makina revizyonları ve otomasyon sistemleri ile iş gücünüzü ve rekabet gücünüzü artırmayı hedeflemektedir.

magafimakine

Misyon

Kaliteden ödün vermeyen, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, yenilikçi ve müşteri odaklı yaklaşımı ile çözüm ortaklarına pozitif katkı sunmaktır.

• Çalışanları motive ederek verimliliği arttırmak • Düşük maliyetle ve güvenli iş sahaları kurmak • Kaynakları etkin ve verimli kullanmak ve olası kayıplardan kaçınmak.

magafimakine

Vizyon

Nitelikli iş gücümüz ile ileri teknoloji makine ve teçhizatlar üretip; rekabetin en üst düzeyde yaşandığı, kalitenin ve güvenilirliğin vazgeçilmez olduğu tüm sektörlerde, makine ve ekipman yelpazemizi sürekli genişleterek;

•Türkiye içi ve uluslararası pazarlarda kendi markamızı en iyi bir yerde konumlandırmaktır.

•Ülkemize ve milli ekonomize iktisadi kalkınmada pozitif katkılar sunmaktır.

Neden MAGAFİ Makina Tercih Edilmeli?

MAGAFİ Makina "endüstriyel makina uzmanı" , güvenilir ve hızlı aksiyon alarak siz değerli müşterilerine projelendirmeden uygulamaya her zaman kazandırmayı ilke edinmiştir.

Güvenilir İşbirliği

Deneyim ve tecrübesiyle makina sektöründe alanında önde gelen firmalardan biridir. Tüm süreçlerimizde, sürdürülebilirlik stratejimize ve ilkelerimize göre çalışırız.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri talep ve ihtiyacına uygun; prosese özel çözümler sunmaktadır.

Kazançlı Alışveriş

Müşterilerimize gerek makine üretiminde; gerekse seri imalatlarımızda en hesaplı fiyatlar ve ödeme avantajları ile olanaklar sunulmaktadır.