Hakkımızda

Ankara  ostim organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren MAGAFİ MAKİNA  rollform makinaları,  omega direk imalatı yapmaktadır.

2014 yılından bu güne Müşteri talep ve istekleri doğrultusunda ihtiyaca uygun prosese özel makine imalatı rolfrom hattı ve makineleri, makine revizyon ve otomasyon sistemleri kendi bünyemizde uzman kadromuz tarafından tasarımı yapılarak imalatı gerçekleştirilir. 2017 yılında omega  direk üretimine geçmiştir.

Magafi Makina tüm ürün ve yardımcı ekipmanlarının tasarım, test, imalat ve satışını kendi bünyesinde yapmakta hem de satış sonrası montaj eğitim ve teknik destek ekibi ile iş ortaklarına hızlı ve uluslararası kalitede bir hizmet vermektedir.

Magafi Makina, müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek üstün kalite ve standartlara uygun ürün ve hizmet sunmayı hedefler. Bu ilkemiz, müşterilerimiz için devamlılık, güvenilirlik ve saygınlık simgesi olmayı amaçlar.

 


Misyonumuz

Hızla gelişen teknoloji çağında, diğer sektörler savunma, uzay ve havacılık sektörlerindeki müşterilerimizin gereksinimlerine uygun üretim yaparak kalite, fiyat ve zamanında teslimat kriterleri doğrultusunda, müşterilerimizin bu rekabet ortamında güçlü olmalarına destek olmaktır.


Vizyonumuz

Hedefimiz, nitelikli iş gücü ve ileri teknoloji ürünü makine ve teçhizatla rekabetin en üst düzeyde yaşandığı, kalitenin ve güvenilirliğin vazgeçilmez kılındığı, ulusal ve uluslararası pazarlarda kendimize iyi bir yer edinmektir.